Hakkımızda

Firmamızın idari kadrosu 2000 yılından beri ilaçlama sektöründe faaliyet göstermekte olup, kalite ve standardı ile sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Bilgi birikimi ve deneyimi ile kaliteden ödün vermeyen şirketimiz araştırma ve eğitime verdiği önem ile konusunda.

Gelişim Haşere Kontrol Temizlik Tic. Ltd. Şti. olarak ilaçlama sektöründe müşterilerinin sorunlarını çözme gayreti içerisinde bulunmak, sizlerden gelecek olan her türlü talebi karşılamak şirketimizin ana gayesidir.

Hem haşerelerle hem kemirgenlerle mücadele etmek uzmanlık gerektirir. Etkili mücadele için halk sağlığında tecrübeli, böcek bilimi konusunda uzman, ilaçlama konusunda da bilinçli olmak gerekir. Bu da profesyonelliği içerir. Gelişim haşere olarak kullandığımız insektisit ve rodensitler Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı dır. Amacımız, halk sağlığını koruyarak ve ekolojik dengeyi bozmadan en iyi hizmeti, en ekonomik biçimde sunmaktır.

Bilinçsizce yapılan ilaçlamalar insana ve çeşitli canlı organizmalara zarar vermektedir. Bu nedenle Sağlık Bakanlığından ruhsatlı, insan sağlığına zararı olmayan kimyasallar kullanılmalı ve ilaçlamanın yetkili firmalarca yapılması gerekmektedir.

Unutmayalım; doğru ilaç, doğru uygulama ve hizmetteki süreklilik, haşere mücadelesinin temelleridir. Gelişim Haşere Kontrol olarak biz, doğru ilaç ve doğru uygulama işini akademik danışmanlarımız tarafından eğitilmiş uzman ekibimizle birlikte çok iyi yaptığımıza inanıyoruz.

Böcek İlaçlama

  • Unutmayalım; doğru ilaç, doğru uygulama ve hizmetteki süreklilik, haşere mücadelesinin temelleridir. Gelişim Haşere Kontrol olarak biz, doğru ilaç ve doğru uygulama işini akademik danışmanlarımız tarafından eğitilmiş uzman ekibimizle birlikte çok iyi yaptığımıza inanıyoruz.

Böceklerin Oluşum Takvimi

Böceklerin Oluşum Takvimi

Harita